wtorek, 4 października 2016

ZADBAJ O SIEBIE Z GOODFORUNiewątpliwe kazda kobieta chce wygladać i czuć się pięknie. Pomoc niosą kosmetyki, salony spa, gabinety odnowy biologicznej. Niestety zabiegi nie nalezą do najtańszych i nie każda kobieta może sobie na nie  pozwolić. To może jednak ulec zmianie, dzisiaj chciałabym Was zapoznać z programem, który pomoga ograniczyc wydatki w salonach spa, gabinatach masażu, czy u kosmetyczki nawet o 50% O czym mówie i jak to działa? Mowa tu o karcie GOOD FOR U, która jako pierwsza w Polsce oferuje rabaty wyłącznie na usługi welness & beauty. Jej posiadanie niesie za sobą wiele korzyści.
Korzyści


Jako posiadacze karty GOOD FOR U Wellness & Beauty możecie korzystać z rabatów 15%, 30%, a nawet 50%. W ofercie czeka na Was szerki wybór spa, zabiegów upiększająco-pielęgnacyjnych, masaży, jak również zabiegów z zakresu medycyny estetycznej (m.in. laseroterapia, karboksyterapia, mezoterapia). Nie musicie obawiać się o gorszą lub niepełną jakość usług. Partnerzy z którymi współpracuje GOOD FOR U to profesjonaliści, którzy stawiają na jakość wykonywanych zabiegów, bezpieczeństwo i komfort klienta. Jak zapewnia Anna Bardzik, Dyrektor operacyjny GOOD FOR U:"Salony, które z nami współpracują to gwarancja najwyższego standardu".

Jak zdobyć kartę?

Karty rabatowe GOOD FOR U można zakupić przez stronę internetową www.GoodForU.pl Aktualnie możecie wybierać spośród usług w ponad 60 wyjątkowych salonów w Warszawie. Wkrótce oferta rozszerzona będzie o inne miasta Polski.

Co wyróżnia kartę GOOD FOR U?

Jak zapewne sami mogliście się już przekonać od kilku lat na rynku dostępne są karty rabatowe oferujące zniżki na różnego rodzaju usługi z zakresu rozrywki, czy sportu, do tej pory nie pojawiła się taka, która byłaby całkowicie dedykowana obszarowi beauty/SPA/wellness. Karta rabatowa GOOD FOR U odpowiada na potrzeby osób, które lubią o siebie dbać, przykładają wagę do swojego samopoczucia, wyglądu i zdrowia. Od dłuższego czasu obserwujemy ogromny wzrost zainteresowania tego typu usługami. O ile do niedawna stanowiły one domenę głównie kobiet, to obecnie zyskują coraz więcej zwolenników wśród mężczyzn. Dlatego też w doborze partnerów decydujące znaczenie mają jakość i zakres usług przez nich świadczonych.

Jak wygląda karta?

Tutaj producent daje nam pole do popisu. Do wyboru mamy dwa warianty karty: tradycyjną kartę plastikową, która idelanie sprawdzi się jako prezent doceniony przez każdą kobietę. Możemy również skożystać z jej nowoczesnego,wirtualnego odpowiednika, dostępnego na każdy smartfon, czy tablecie. 

Ile kosztuje GOOD FOR U?

Roczną kartę GOOD FOR U w opcji wirtualnej można nabyć w cenie promocyjnej już za 99 złotych, zaś kartę plastikową za 129 złotych.  Biorąc pod uwagę wysokość rabatów, koszt zakupu szybko się zwraca. Nie musicie bać się o żadne ograniczenia, zniżki możemy wykorzystywać bez ograniczeń, co stanowi znaczną przewagę w porównaniu z kuponami papierowymi czy okresowymi promocjami oferowanymi m.in. przez portale zakupów grupowych. Możecie korzystać z szerokiej gamę usług kilkadziesiąt salonów. Liczba Salonów Partnerskich, w których możecie skorzystać z przywilejów wynikających z posiadania karty GOOD FOR U stale rośnie. 

Czy GOOD FOR U będzie zawierało tylko zniżki urodowe?

GOOD FOR U Wellness&Beauty to dopiero początek, w ramach Programu firma planuje stale dodwać nowe produkty - kolejnym będzie karta oferująca zniżki na usługi gastronomiczne. Osobiście jestem zachwycona ich usługami, a wy co sądzicie o Tym pomyśle, planujecie skorzystać z karty GOOD FOR U? Jeśli potrzebujecie więcej informacji na jej temat zapraszam na stronę
Zawsze aktualne informacje i nowe zniżki możecie znaleźć na fanpage https://www.facebook.com/GoodForUCards 

2 komentarze: