czwartek, 20 października 2016

SYLVECO ODŻYWCZA POMADKA Z PEELINGIEM


Choć pomadek i balsamów do ust u mnie na pęczki, kiedy po raz pierwszy na spotkaniu ceromaniaczek spotkałam się z pomadką odżywczą marki Sylveo byłam pod wielkim wrażeniem.
Produkty tej firmy zachwycają mnie swoimi składami, a także ich szczegółowym objaśnieniem w języku polskim na stronie, opakowaniu, czy również broszurze producenta.
Jak wiadomo ,nie wszystkie produkty są idealne dla każdego, o czym zdążyłyśmy się przekonać z dziewczynami, mimo podobnych problemów skórnych, niektóre produkty działają na jedną wyśmienicie, a inne uczula i odwrotnie, lecz o tym w innych postach. Dziś chciałabym Was właśnie zapoznać z moim ostatnim must havem (ostatnio wyposażyłam się w kolejne opakowanie) pomadką odżywczą z peelingiem marki SYLVECO.
Odkąd pamiętam, niezależnie od pory roku zmagam się z problemem przesuszonych warg. Drobne odstające skórki nie dość, że są nieestetyczne, to uniemożliwiają pokrycie ust jakimkolwiek pigmentem. Co powoduje, że najczęściej moje usta są blade lub pokryte tylko i wyłącznie warstwą nawilżającą bądź natłuszczająca. Znaczą odmianę w tej dziedzinie uczyniła u mnie pomadka 2w1 SYLVECO.
Produkt ukryty w zwykłym, prostym sztyfcie ma podwójne właściwości z jednej strony pomadka, która ma za zadanie nawilżyć, natłuścić usta, z drugiej strony delikatny, naturalny peeling złuszczający martwy naskórek. Zawarte w składzie oleje umożliwiają stosowanie go również podczas przymrozków.

Spójrzmy przez chwilę na skład, przy czym już teraz muszę pochwalić markę, ponieważ jedna z niewielu wypisuje swoje składniki po polsku, a w dodatku na stronie producenta lub w broszurze możemy przeczytać szczegółowe informacje o produktach zawartych w pomadce.

Skład:
Olej sojowy, Wosk pszczeli, Cukier trzcinowy, Lanolina, Olej z wiesiołka, Wosk carnauba, Masło kakaowe, Masło karite (Shea), Betulina, Olejek z gorzkich migdałów.

Z osobistych obserwacji poprawę stanu skóry ust zauważyłam już po dwóch dniach użytkowania. Po kilku tygodniach nie jestem w stanie rozstać się z tym produktem. Pomadka idealnie nadaje się do codziennej pielęgnacji, jak również idealne przygotowanie ust do nałożenia koloru. Jak już wspomniałam osoby, które szczególnie w okresie zimowym potrzebują nawilżenia ust, mogą, bez obaw o odmrożenie używać tego produktu.

A Wy co sądzicie o produktach SYLVECO?

Posiadacie jakieś ciekaw produkty do pielęgnacji ust?5 komentarzy:

  1. Mam dosłownie taką samą pomadkę, jak na zdjęciu. Bardzo fajnie nawilża usta na długi czas, jedyne, co mi przeszkadza w tej pomadce to jej zapach. Ale dla takich efektów, to można to znieść ;).

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja miałam wersję brzozową (zieloną), która swego czasu z jakiegoś powodu zebrała sporo niepochlebnych opinii. Nie wiem czemu, bo ja ją uwielbiam! Ale może po prostu ta Twoja jest tak świetnym produktem, że zielona wypada na jej tle blado i kiedy sama spróbuję peelingującej, to brzozowa pójdzie w kąt? ;)

    OdpowiedzUsuń