poniedziałek, 3 października 2016

Przesyłki kurierskie z GlobKurier.pl


Nie znam osoby, która chociaż raz nie musiała odebrać czy nadać przesyłki. Wielu moich znajomych wybiera przesyłki pocztowe obawiając się usług kurierskich. Obawy dotyczą najczęsciej wysokich cen i trudności z nadaniem. Czy te obawy sa słuszne?W wielu przypadkach niestety tak, dziś jednak chciałabym Was zapoznać z firmą kurierską, dzięki której nie musimy się tego obawiać. GlobKurier.pl bo to właśnie o nim mowato profesjonalny operator logistyczny współpracujący z ponad 50 przewoźnikami. Dzięki stronie Klient w jednym miejscu znajduje wszystko, czego potrzebuje. Firma oferuje niskie ceny, szybkość dostarczenia przesyłek, szeroki wybór usług kurierskich oraz co najważniejsze - łatwą i szybką wycenę tych usług.Nieazależnie czy chcecie wysłać kosmetyki przyjaciółce, czy nadawać firmowe przestyłki znajdziecie ofertę dla siebie. Oprócz standardowych usług kurierskich GlobKurier oferuje również przejęcie wszelkich obowiązków, wynikających z ewentualnych procedur reklamacyjnych, a Klient może w każdej chwili śledzić przesyłki on-line.Sklepy internetowe

Dla osób prowadzących sklepy internetowe GlobKurier.pl posiada specjalną ofertę Firma współpracuje już z platformami sklepowymi takimi jak PrestaShop, RedCart czy Baselinker a także z programami magazynowo-sprzedażowymi (m.in. Comarch ERP Optima, Subiekt Nexo).
Na tych wszystkich platformach Klient może zainstalować wtyczkę GlobKurier.pl i w pełni zautomatyzować proces wysyłki swoich towarów.


 Jakie jeszcze korzyści oferuje GlobKurier?

 - Możliwość wyceny przesyłki za pomocą prostego narzędzia: www.globkurier.pl/szybka-wycena.html
- Konkurencyjne ceny dla Klientów indywidualnych i biznesowych (nawet do 80% mniej niż ogólne ceny firm kurierskich). Dodatkowo w przypadku większych ilości wysyłanych paczek cena zawsze podlega negocjacjom.
- współpraca z innymi przewoźnikami m.in. z InPost, DHL, UPS, DPD, GLS, FedEx i innymi, czyli z najbardziej wiodącymi i sprawdzonymi przewoźnikami
- Możliwe rodzaje nadawanych przesyłek: przesyłki listowne (dokumenty - DOX), paczki, palety, dłużyce, przesyłki niestandardowe.
- Przykładowy cennik dla przesyłek krajowych: www.globkurier.pl/paczki-do-polski-przesylki-do-polski.html 
- Ponadto z GlobKurier.pl można nadawać przesyłki zagraniczne (np. Wielka Brytania, USA, Niemcy, Francja i cały szereg innych Państw na całym świecie. Lista: www.globkurier.pl/oferta-specjalna/przesylki-zagraniczne.html).
- Można wysyłać różnego rodzaju przesyłki: dokumenty, sprzęt AGD/RTV, żywność (z minimum 3 miesięcznym terminem ważności), części samochodowe, etc. Czyli nawet przedmioty niebezpieczne (ADRy), czy przesyłki niestandardowe takie jak rowery, meble, wózki, etc.
 - Można nadawać przesyłki zarówno eksportowe jak i importowe- Elementem wyróżniającym GlobKurier.pl na tle konkurencji jest możliwość nadawania ADRów na paletach oraz możliwość samodzielnej wyceny takich przesyłek na www.globkurier.pl
- Można korzystać z dodatkowych usług przewoźników, takich jak pobranie czy ubezpieczenie- Można nadawać i odbierać paczki w parcelshopach i innych wygodnych punktach odbioru
- Można w prosty sposób nadawać przesyłki „z automatu”, integrując się z naszą wtyczką GlobKurier.pl. Integracja jest darmowa i szczególnie przydatna dla właścicieli sklepów internetowych, nadających duże ilości przesyłek. Nie muszą oni wtedy każdego zlecenia wprowadzać z osobna, system wprowadza takie dane automatycznie. Wiąże się to również z przygotowaniem w tym przypadku jeszcze niższych stawek za przesyłkę.

Ja jestem bardzo zadowolona z ich usług, a Wy co sądzicie o ofercie tej firmy? Skorzystacie z ich usług?

3 komentarze:

  1. Aktualnie jestem wierna przesyłarke, ale jesli globkurier ma konkurencyjne ceny to chętnie sie skuszę :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. nie znam tej firmy, ale współpraca z nią wydaje się super.

    OdpowiedzUsuń