sobota, 5 marca 2016

PRZYGOTUJ SKÓRE NA WIOSNĘ - CZYLI WSZYSTKO O PEELINGACH

Wiosna zbliża się do nas wielkimi krokami, to czas kiedy coraz częsciej nasza skóra będzie odsłonięta, dlatego warto już dziś zadbać o jej dobry wygląd. Jak tego dokonać? Z pomocą pzyjdzie nam peeling.
Na rynku czeka na Nas wiele peelingów, większość z nich możemy zakwalifikowąć do dwóch kategorii.PEELINGI CUKROWE polecane są osobą ze skórą suchą i wrażliwą, dobre peelingi cukrowe skłądają się z kryształków cukru zatopionych w olejach roślinnych. Podczas zabiegu skóra jest oczyszczona z martwego naskóka, a przy tym delikatnie natłuszczona.
PEELINGI SOLNE mają działanie oczyszczające, zawarta w skłądzi sól ma właściwości przeciwzapalne i odkażające. Dobrze sprawia się u osób z chorobami skóry, tworzy bowiem dodatkowo płąszcz solny zabezpieczający skóre przed czynnikami zewnętrznymi, utrzymując ponadto jej nawilżenie.
Jak właściwie działą peeling? Produkt ten za pomocą mikrogranlek usówa obumarłe komórki odblokowując ujścia gruczołów łojowych. Po takim zabiegu nasza skóra staję się jednolita i wygłdzona. Staje się też doskonale przygotowana do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Balsamy, masła do ciała jeszcze lepiej wchłaniają się w naszą skórę nadają jej jedwabisty wygląd. Ponadto dzięki peelingom nasza skóra zostaje stymulowana do regenreacji, dzięki czemu delikatny blizny czy ślady na skórze dużo szybciej znikną lub zostną spłycone.
W okresie letnim ułatwia równomierne opalnie. Dla najlepszych efektów należy stosowąć peelingi 1-2 razy w tygodniu.
Gdzie kupić dobre i tanie peelingi? Ostatnimi czasy swoje zakupy robię na stornie przez co udaje mi się zdobyć najlepsze produkty w niższych cenach sklepie internetowym www.copolecamy.pl
A Wy jakich macie faworytów wśród peelingów. Gdzie dokonujecie swoich zakupów?

5 komentarzy:

  1. Ja najczęściej używam Kessy, albo mieszam peeling kawowy. Czasami dla odmiany kupuję coś gotowego i teraz mam nowość od Lirene. Ale zachwytu nie ma :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja lubię każdy peeling, który mocno zdziera :) Cukrowe i solne, bez wyjątku :D

    OdpowiedzUsuń
  3. Zazwyczaj używam peelingów cukrowych, ale muszę częściej używać tych solnych :)

    OdpowiedzUsuń