czwartek, 30 kwietnia 2015

SPOTKANIE BLOGEREK W RYBNIKU - RELACJA


   Słońce, błękitne niebo i coraz większa ilość zieleni wokół nas, to nie wątpliwie symptomy zbliżającej się majówki, ale to nie o niej dziś będzie mowa. W tak przyjemnej aurze przebiegło sobotnie spotkanie blogerek w Rybniku. Zaplanowane początkowo jako warsztaty z marką Mary Key, dzięki wspaniałej organizacji Renaty i Anity  nabrało dużego rozdźwięku.
   Ale zacznijmy od początku, sobotni dzień zaczęłam dość wcześnie, a to za sprawą ostatnich szlifów, które dokonywałam podczas pakowania prezentów dla dziewczyny, a także kilkoma przyziemnymi sprawami. Po kilkudziesięcio kilometrowej podróży dotarłam na umówione miejsce, czyli  ww Restauracji Tuba w centrum Rybnika. Słońce grzało jak szalone, a ja w dodatku wpadłam na pomysł ubrania się w 90% na czarno (uwaga, uwaga wyjątkiem były buty).Na miejscu czekały już prawie wszystkie dziewczyn oraz Pani z Mary Kay, tuż po 14.30 w komplecie zaczęłyśmy spotkanie.
Pani Ania rozpoczęła prezentację od przedstawienie struktury i krótkiego zarysu firmy, następnie wypełniłyśmy ankiety dotyczące stanu naszej skóry oraz oczekiwań w stosunku do kosmetyków. Zaraz po tym rozpoczęły się zabiegi z wykorzystaniem produktów marki. Na pierwszy ogień poszedł  zabieg satynowe dłonie, a następnie satynowe usta. W dalszej kolejności część z nas zdecydowała się także na pielęgnację twarzy zakończonym makijażem dziennym.
Po zakończonej prezentacji przyszła pora na przekąskę, czy też dla wielu obiad. Restauracja opiewa w dość bogatą ofertę, tak więc każdy znalazł coś dla siebie. Tuż po jedzeniu przyszła pora na blogerskie rozmowy i wymiany spostrzeżeń na tematy nie tylko kosmetyczne oraz prezenty od sposobów. Spotkanie uważam za udane, a teraz zapraszam Was do małej fotorelacji. Blogerki, które brały udział w spotkaniu. 
1. http://renia114.blogspot.com/ 
2. http://psychodelax3.blogspot.com/
3. www.naszadrogado.pl 
4.www.swiatdzikuski26.blogspot.com 
5 www.lusiakowy.blogspot.com 
6.www.todaytomorrowandforeverbeauty.blogspot.com 
7. http://moncoin39.blogspot.com/
8.http://kosmetykitomagia.blogspot.com/ 
9. http://aleksandra1308.blogspot.com/
10. http://77dakota.blogspot.com/
11. http://kosmetykowyswiat.blogspot.com/


8 komentarzy:

 1. Tez bym sie kiedyś przeszła na takie spotkanie :p

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna sprawa takie spotkanie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ależ zazdroszczę! Już sama nie wiem czy na Pomorzu takie spotkania nie odbywają się, czy po prostu to ja nigdy nic o nich nie wiem... ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki za miłe spotkanie :) Mam nadzieję, że jeszcze się kiedyś zobaczymy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. fajne są takie spotkania, pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń