piątek, 31 października 2014

WPŁYW WODY NA CERĘ I RECENZJA FILTRA DAFI


Niewątpliwe każdy z Nas co jakiś czas spotyka się z kampaniami dotyczącymi spożywania odpowiedniej ilości wody, która w zależności od kampanii oscyluje w granicy 1,5-2,5 litra na dzień. Większość z tych reklam podaje nam liczby, nie tłumacząc jaką rolę odgrywa gospodarka wodna w naszym organizmie. Przede wszystkim pozwala na odpowiednie funkcjonowanie naszych narządów wewnętrznych, ale także ma ogromny wpływ na stan skóry. Jak odbija się niedostateczna ilość wody na naszą cerę?...


Po pierwsze odwodnienie przyczynia się do powstawania zasinień w okolicach oczu 
Po drugie opóźnia procesy gojenia się skóry
Po trzecie sprzyja pojawianiu i pogłębianiu się zmarszczek


Niestety jakość wody w naszych kranach często pozostawia dużo do życzenia. Odkąd studiuje i na co dzień mieszkam w Gliwicach lanie wody prosto z kranu do czajnika czy szklanki nie jest dobrym pomysłem. Zapach i ilość kamienia pozostającego w czajniku widoczna jest już po 2-3 przegotowaniach wody, co czyni koniecznym używanie filtra. Ostatnio miałam przyjemność przetestować produkt od DAFI. W porównaniu do konkurencyjnego dzbanka, którego miałam okazję używać, ten wyróżnia się delikatnym kształtem i zdecydowanie szybszym czasem filtracji. Po użyciu pozbędziemy się zarówno specyficznego zapachu oraz kamienia, dzięki czemu nasze czajniki i ekspresy nie zostaną uszkodzone. Teraz kilka słów od producenta:

Po pierwsze OSZCZĘDNOŚĆ
Stosowanie filtrów Dafi jest ekonomiczne ze względu na ich przystępną cenę. Ale nie tylko! Dzbanek z filtrem umożliwia uzyskanie czystej i smacznej wody w kilka minut, w ilości potrzebnej w danym momencie. Jeden wymienny co miesiąc filtr Dafi może zastąpić ponad 100 butelek z wodą ze sklepu, których nie musisz już kupować!
Po drugie EKOLOGIA
Używając dzbanka filtrującego Dafi, zużywasz miesięcznie tylko jeden wymienny filtr zamiast kilku "zgrzewek" wody w plastikowych butelkach, dbasz dzięki temu o środowisko naturalne, ograniczając odpady PET.
Po trzecie ESTETYKA
Nowoczesne dzbanki filtrujące są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Opływowy i delikatny kształt wraz z wysokiej jakości technologią działania tworzą produkt, który w kuchni jest przydatnym wyposażeniem, a także prawdziwą ozdobą.
A więc jeśli Wasza woda pozostawia wiele do życzenia, z pewnością mogę Wam polecić ten dzbanek.
A Wy ile wody pijecie? Używacie filtrów ?

2 komentarze:

  1. Ja staram się pić minimum 1,5 litra wody.Taki dzbanek jest super :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Super pomysł z tym dzbankiem :) Ja piję codziennie koło 1l wody w tym rano wodę z cytryną, polecam :)

    OdpowiedzUsuń