czwartek, 31 stycznia 2013

Refresh krople do soczewek i nie tylko

Odkąd stosuję soczewki zawsze muszę mieć przy sobie nawilżające krople do oczu. Niestety zwykłe kropelki nie nadają się kompletnie do stosowania przy soczewkach. Kilka miesięcy temu podczas wizyty w aptece kupiłam Krople Refresh zwane także sztucznymi łzami. Do tej pory jeszcze mnie nie zawiodły. Cena kropel też nie jest wygórowana jak na krople stosowane do soczewek, bo tylko ok 16zł ( inne zaczynają się od ok 30 zł).

Według producenta:

Refresh wykazuje natychmiastowe działanie łagodzące i zapewnia długotrwały komfort wszystkim osobom używającym soczewek kontaktowych.
Nadaje się do stosowania ze wszystkimi rodzajami soczewek kontaktowych, w systemie jednodniowym lub przedłużonym.
Działanie: Wyjątkowo opracowana receptura łagodzi uczucie suchości i podrażnienia powodowane przez kurz, silne naświetlenie, pyłki, zanieczyszczenia powietrza lub zbyt długą pracę i zwiększa komfort przy całodobowym stosowaniu soczewek kontaktowych.        

Według mnie:

Plusy:

+ dobrze nawilżają
+ są wydajne
+ pomagają oczom odpocząć
+ mają wygodne opakowanie
+ są tanie
+ można je stosować nie tylko przy soczewkach

Minusy:

Na razie brak
Ocena: 5/5

3 komentarze:

  1. To są najlepsze kropelki, które stosuję już od lat :) Co ważne, przeznaczone są dla osób noszących soczewki, bez konieczności wyjmowania ich z oka podczas wpuszczania kropelek :)Na pewno dobrze Ci będą służyły.

    OdpowiedzUsuń
  2. Mi krople nie pomagały. Dlatego wszytskim co mają tak samo polecam suplement diety. Ja brałam Vitrum Vision. Zawiera zbilansowaną ilość witamin i minerałów, problem z zmęcoznymi oczami minął, a na dodatek chroni przed promieniowaniem UV. Wystarczy brać jedną tabletkę dziennie.

    OdpowiedzUsuń
  3. Noszenie soczewek wiąże się z podrażnieniami oka, także wysuszeniem, więc krople ratują komfort użycia. Jeśli te dobrze się sprawdziły, to lepiej przy nich zostać i nie kupować w ciemno innych, rzekomo lepszych.

    OdpowiedzUsuń